Kippenbouten in sinaasappel-champignonsaus
Aantal personen: 4
Bereidingstijd:
Ingrediënten
4 kippenbouten
1/2 theel kerriepoeder
peper en zout
50 gr boter of margarine
2 sinaasappels
3 eetl sinaasappelmarmelade
1 theel kaneel
250 gr champignons
1/2 l blik mandarijntjes op sap
Bereiden
Bestrooi de kippenbouten met kerriepoeder, peper en zout. Verhit de boter in een braadpan en bak hierin de kip rondom goudbruin. Borstel de sinaasappels schoon en rasp 1/2 eetl van de schil. Pers ze en voeg het sap met de marmelade en kaneel bij de kip. Leg het deksel op de pan. Stoof 30 minuten.
Borstel de champignons en verdeel ze in plakjes. Giet de mandarijntjes af en voeg eventueel nog wat sap bij de kippenbouten. Voeg de champignons, de mandarijntjes en de sinaasappelrasp bij de kippenbouten. Stoof nog 10 minuten met het deksel op de pan en kook intussen rijst en bijvoorbeeld sperziebonen voor bij dit gerecht.
Bron/inzender:
Reacties
Nog geen reacties, wees de eerste!
Wellicht zijn deze recepten ook wat voor jou:
Kip kormaGestoomde cajunkip met courgette en wortel
Kippenlevertjes met ananas
Mie met kip en garnalen
Tacoschotel met bonen
Receptenzoeker
Zonder kaas | Met kaas | Met bier | Kip met pesto | Vis zonder knoflook | Rundvlees met wijn | Vegetarisch met noten en kaas | Kip zonder knoflook |











